Ciąg dalszy z Florydy

maj
06

Dwa wieczory temu podczas spotkania na stadionie przyszło namaszczenie do uwolnienia od warowni diabelskich w umyśle. Do tej pory spotkania przebudzeniowe na Florydzie cechowały się, jak mówi Todd, brakiem świadomości opozycji szatana. Wielkość namaszczenia i bożej chwały, jakie nawiedzały obecne spotkania wypierała dzieła diabelskie i odczuwało się pełnię Bożej obecności, jego suwerenne działanie, bez opozycji wroga. Prorok Bob Johns przekazał wejrzenie, które dostał odnośnie tego poruszenia, spotkania te zaczynają być zauważane przez świat i szczególnie nie podobają się wyznawcom i liderom New Age. Potrzebujemy być tego świadomym. Ponownie pojawiło się na samym spotkaniu namaszczenie ku uwalnianiu z chorób psychicznych, schizofrenii, depresji, opresji, braku snu, wszelkich zniewoleń w umyśle i od nałogów. Ludzie związani przez lata strachem, bezsennością dotykani byli przez Boga i składali o tym świadectwo. Doświadczali manifestującej się Bożej obecności, namacalnej relacji i przychodził upragniony pokój od Boga, którego latami nie doświadczali przychodziła wolność od udręczania demonicznego. Pojawił się tam mężczyzna, który poprzedniego wieczoru przyszedł na spotkanie z pistoletem by się zabić dotknięty jednak mocą Bożą nie mógł tego zrobić, co więcej przyszła do jego życia wiara, że jego problemy małżeńskie są rozwiązywane przez Boga.
Wciąż śledzimy 10 letniego chłopca z porażeniem mózgowym, który 3 wieczory temu zrobił pierwsze 5 kroków w życiu. I wołał do mikrofonu składając świadectwo miałem Boży sen, że chodzę i teraz się realizuje. Na to spotkanie mama przyprowadziła go mówiąc nie chce siadać stał 20minut nigdy wcześniej tego nie potrafił. Przyszła kobieta, którą Bóg uzdrowił z 3 widocznych na szyi guzów, po prostu zniknęły.
Wygląda na to, że podobne rzeczy zaczęły dziać się w Irlandii, skąd przyjechało kilku pastorów.
Zaczęli tam wieczorne spotkania uzdrowieńcze. Z relacji telefonicznej jednego z nich wiemy, że jeden z członków jego rodziny z powodu wypadku umarł i
po 20 minutowej śmierci, mózg jego przestał pracować człowiek ten powrócił do życia kompletnie zdrowy. To tyle cdn. oglądnijcie zaczerpnijcie tego dla naszej suchej ziemi.
Magda i Iza ( 2 połowie)