Sesje warsztatowe na konferencji Kolory Życia 2011

paź
06

Sesje warsztatowe 2011

 

1. Rachel Hickson – Uwlonij serce matki by przygotować kobiety do służby.

W tych dniach Bóg szczególnie podkreśla wagę trenowania i mentorowania następnych pokoleń kobiet, aby mogły stać się dobrymi liderami według Bożego przeznaczenia i Bożych celów. Potrzebujemy wzbudzać w naszych dzieciach ducha przywództwa i wpływu.

 

2. HELEN AZER – Odkryj swoje przeznaczenie w Bogu.

Bądź tym, kim Bóg chce abyś była, odważ się robić to, do czego Bóg cię powołał.

 

3.Małgorzata Rycharska – Pokuta i odnowienie.

Któż nas nie pragnąłby odnowienia? A jeśli droga do niego wiedzie przez miejsce pokuty, miejsce, w którym przyglądamy się sobie Bożymi oczami a potem jesteśmy przemienieni.

 

4. Ania Chojnacka – Dojrzewanie w prorokowaniu

Warsztat dotyczy wzrostu I poszerzaniu proroczego namaszczenia w naszym życiu. Ania jest częścią Chrześcijańskiej Wspólnoty “Górna  Izba” w Gorzowie Wielkopolskim. Od wielu lat usługuje w proroczym  namaszczeniu. Działa w ruchu „Polska dla Jezusa”

 

5. Magda Broda – Poradnictwo chrześcijańskie

Myślę, że jako ludzie bardzo lubimy dawać innym rady, przyglądając się ich życiu i wyciągając z niego wnioski. Jednak to, co Bóg ma dla nas, to rady według jego serca, słowa i dróg, tym którzy nas otaczają. Będziemy uczyli się też, jak doradzać w oparciu o Boże Słowo. Jak  polegać na Duchu Świętym, jak być doradcą troskliwym i dającym nadzieję, jak – na wzór Jezusa – trafiać zawsze w sedno sprawy.

 

6. Iza Ciesiółka – Rozeznawanie duchów

Przychodzi taki czas, w którym nasze rozeznawanie, rozsądzanie słów, które słyszymy, proroctw, okoliczności, staje się koniecznością. Bez rozeznania będziemy się poruszać jak dzieci we mgle. A Bóg powołał nas abyśmy wiedzieli i rozumieli, jaka jest jego wola wobec nas.

 

 

 

Blok młodzieżowy:

 

7. Aleksandra Kopyto – Uwielbienie zmieniające rzeczywistość.
Jeżeli pragniesz uwielbienia, które przynosi zmianę, świeżego
wypełniającego… aż po brzegi, do przelewu, nasycającego, aż do osiągnięcia pełni… pełni, jaką można osiągnąć tylko w Nim.
Jeśli chcesz oddać Mu Chwałę każdą częścią siebie upodabniając się do stworzenia, które już od wieków, już od pokoleń wielbi Boga doskonale.
Jeśli w Twoim sercu jest głębokie pragnienie Jezusa, Jego żywej obecności w Twoim życiu, we wszystkim co robisz, a także przy użyciu śpiewu, tańca, czy też innych form sztuki.
Jeśli chcesz zobaczyć jak realne Uwielbienie zmienia Ciebie, Twoje otoczenie, a nawet całe narody – przyjdź!
Nasyćmy się Nim wspólnie.

 

8. Monika Szumiło – Różnorodność w  integracji.

 

Warsztat na którym wspólnie, czerpiąc inspiracje od siebie nawzajem, postaramy się obgadać, wymyśleć i stworzyć sposoby integrowania całej grupy, integrowania innych w grupę, zintegrowania siebie w grupę. Będzie ciekawie, śmiechowo i praktycznie, dlatego Młody Człowieku warto przyjść na

ten warsztat!

 

9. Katarzyna Szczeniowska Co ma osobowość do wzrostu duchowego, czyli o wolności w Duchu.

 

Jeżeli bardzo, bardzo, bardzo pragniesz wzrostu duchowego, chcesz na maxa iść za Bogiem i odkryć życie, które masz w Nim, a jednocześnie dość często przeżywasz frustrację z powodu własnej osoby – zapraszam na mój warsztat.  Przypatrzymy się jak Bóg Cię stworzył, jakim temperamentem Cię obdarzył i poszukamy przestrzeni do wzrostu w wolności.