Przebudzenie uzdrowieńcze w USA – Floryda – kwiecień / maj 2008.

maj
05

Przebudzenie uzdrowieńcze w USA – Floryda – kwiecień / maj 2008.
WWW.freshfire.ca.com może oglądać na WWW.god-tv
Przebudzenie to było zapowiadane przez wiele służb proroczych w USA! Obecnie spotkania mają miejsce na stadionie z udziałem 12 tysięcy ludzi, rozpoczęły się kilka tygodni temu od grupy 600 ludzi. Dziś transmitowane za pośrednictwem God Tv – sięgają ludzi w ponad 240 narodach świata, niosąc moc bożą i uzdrowienie.
Rozpoczęło się w wyniku służby Todda Bentley – z pochodzenia Kanadyjczyk. W XX wieku Ameryka została dotknięta przez potężne przebudzenia uzdrowieńcze, na których czele stali Aimee Semple McPherson, A.A Allen, T.L.Osborne, William Branham, Oral Roberts, Kathryn Kuhlman, John G Lake.
Ponowne takie poruszenie było zapowiadane od lat. Todd Bentley w wieku 19 lat przyszedł do poznania Jezusa, wychował się w rodzinie gdzie ojciec był alkoholikiem i narkomanem swój pierwszy kieliszek wypił z ojcem w wieku 11 lat. Bóg w sposób suwerenny i natychmiastowy uwolnił go z nałogów. W wieku dwudziestu kilku lat został namaszczony przez Boga i otrzymał dar uzdrawiania. I zaczął swoją służbę. Służbę Fresh Fire rozpoczął na spotkaniach młodzieżowych z kilkoma pastorami w piwnicy kościoła Anglikańskiego w piątki wieczorem. Jako pastor młodzieżowy modlił się w Abbotsford w Kanadzie o przebudzenie przez okres 2 lat, po czym rozpoczął między kościelne spotkania przebudzeniowe dla młodzieży. – FRESH FIRE. W 1997 rozpoczął wraz z innymi usługującymi spotkanie dla głodnej Boga młodzieży. Te spotkania były platformą dla Todda do praktykowania modlitwy o chorych, głoszenia, słowa wiedzy i darów Ducha Świętego. Te piątkowe spotkania młodzieżowe rozwinęły jego służbę w darach Ducha Świętego. W tym czasie nie pracował w kościele, lecz zawodowo w młynie. Nie musiał martwić się o swoją reputację. Jego pierwsze uzdrowienie miało miejsce w piwnicy kościoła Anglikańskiego Świętego Mateusza, gdzie to młoda kobieta o krzywym kręgosłupie, która nie mogła stać prosto została uzdrowiona. To były początki jego służby.
Cd nastąpi, Magda Broda
Informacje zaczerpnięte z książki: Todd Bentley – Christss healing Touch