Kolory Życia 2017 – Jelenia Góra

mar
10

Zapraszam Cię do przyjęcia Bożego udzielenia przygotowanego przez Ojca dla Ciebie. Żyjemy w czasach niezwykłych, a Ty urodziłaś się w bożym zamiarze na ten czas, a nie na inny. Niech Słowo i Duch odnowią Cię, postawią na nogi i poślą Cię zgodnie z Twoim przeznaczeniem. Czekamy na każdą z Was ufając Temu, który opatruje nasze serca jak i odziewa je w moc!
Magda Broda

USŁUGUJĄCE:

GOŚĆ SPECJALNY:
Joy Smith jest mówcą, mentorem, matką czwórki dzieci i babcią pięciu wnucząt. Urodziła się w Chicago USA i dorastała w domu naznaczonym rozwodem, narkotykami i przemocą. W wieku 18 lat oddała swoje życie Jezusowi i rozpoczęła proces uwolnienia z bólu i zranień z okresu dzieciństwa, stając się osobą według Bożego zamiaru. Bóg przyniósł uzdrowienie do jej pełnego agonii przeżycia, czyniąc jej życie świadectwem Jego dobroci. Jej pasja, by przynieść tą samą przemianę innym doprowadziła ją do 30 krajów świata, w których przemawiała, głosząc do mężczyzn i kobiet na 4 kontynentach . Głosi o tym jak wychodzić z miejsca strachu, wstydu do miejsca powołania.

Iza Ciesiółka, Prowadzi wraz z mężem kościół DROGA w Warszawie, zbór Kościoła Bożego w Chrystusie (www.droga.waw.pl). Od 13 lat tworzy “Wiatrołap” (www.wiatrolap.pl), między dominacyjny obóz letni. Organizuje konferencje dla kobiet. Prowadzi służbe „Ja jestem” oraz „Perspektywę Nieba”

GOSPODARZ:
Magda Broda- Prowadzi kościół w Jelenie j Górze, KBWCh (www.victory.org.pl). Jest pastorem i nauczycielem Słowa, współorganizatorem konferencji kobiet w Polsce, jednym z liderów „Wiatrołapu”, działa w służbie „Ja jestem”

MIEJSCE: Pałac Wojanów (koło Jeleniej Góry)
ADRES: Wojanów 9, Jelenia Góra 58-508
www.palac-wojanow.pl
GPS:
N 50°52’35.45″
E 15°48’50.80″

OPŁATA KONFERENCYJNA: 30 zł
Wpłata na konto KBWCH Jelenia Góra
35 1090 1997 0000 0005 2800 2380

OBIAD: Możliwość zamówienia cateringu obiadowego 15 zł
Rezerwacja przy zgłoszeniu na konferencje.

NOCLEGI:
1. Sala KBWCH Jelenia Góra- opłata 5 zł (własna karimata)
2. Hotel Europa, centrum Jeleniej Góry , ul. 1 Maja
www.europa-hotel.com.pl
3. Hotel Pałac Łomnica – w Łomicy
www.palac-lomnica.pl
4. Agroturystyka Łominiczanka w Łomnicy
www.lomniczanka.eu/kontakt.php
5. Agroturystyka w Wojanowie
meteor-turystyka.pl/struga-jelenia-gora,bobrow.html
6. Agroturystyka Karpniki
meteor-turystyka.pl/karioka,karpniki.html

KONTAKT do korespondencji i do zgłaszania uczestnictwa:
victory@victory.org.pl
kom: 609 547 938.

WARSZTATY:
1. Życie w stałym ruchu- Joy Smith
Jak odkorkować siebie, jak pokonywać przeciwności, które zatrzymują cię przed pójściem w kierunku Twego przeznaczenia.

2. Uzdrowienia wewnętrznego- Iza Ciesiółka i Magda Broda
Skierowany do osób będących na jakimś rozdrożu w życiu. Bliskich rezygnacji ze swojego powołania, obecnego życia i zagubionych. Dla osób szukających pełni serca w Ojcu, uzdrowienia ze zranień i z traumatycznych przeżyć, które na zawsze zmieniają życie. Warsztat skierowany jest także do osób pragnących szkolić się w obszarze uzdrowienia wewnętrznego i zapoznać z metodami stosowanymi przez nas w tym obszarze.

3. Kolorowy ogród kobiety- Bernadetta Jaguszewska
Każdego dnia pielęgnujemy swój ogród starając się łączyć ze sobą nasze różne role życiowe. Często wybieramy między dobrym a dobrym. Czasami mamy wątpliwości, zadajemy pytania: Jak mam dawać siebie innym nie gubiąc siebie? Czy jestem dobrą mamą? Czy kiedykolwiek znajdę czas na realizowanie swoich pasji? Czy bycie żoną to dźwiganie wszystkiego na swoich barkach? Czy wszystkie części mojego ogrodu musze pielęgnować z równym zaangażowaniem? Jak mam wychować swoje dzieci? Jeżeli w swoim życiu zadajesz sobie takie czy podobne pytanie chciałam Cię zaprosić na warsztaty podczas których opierając się na Biblii oraz życiowych doświadczeniach spróbujemy sobie odpowiedzieć na te i inne pytania.

4. Kobieta i finanse- Iwona Styczeń
Kobiety w Biblii są często bohaterkami historii, z których możemy nauczyć się czegoś o finansach i przełomach w życiu. Warsztat z obszaru zarządzania majątkiem i finansami osobistymi pozwoli nam odkryć poprzez te historie nasze aktualne miejsce i to, w którym widzi nas Bóg. Będzie to szansa na uchwycenie się kierunku zmiany i okazja, by osobiście spotkać Jezusa i odpowiedzieć na Jego pytanie: Co chcesz abym ci uczynił? Będziemy odkrywać drogę do miejsca zaspokojenia naszych potrzeb i do przełomów. Zapraszam kobiety, które się zmagają w finansach i te które maja odwagę i pragnienie pójść dalej. Iwona jest nauczycielem w Fundacji Crown, zajmuje się rozwojem w dziedzinie finansów.

INDYWIDUALNA MODLITWA ROZEZNANIA
Prowadzona będzie podczas sesji w sobotę, przez dwa zespoły usługujące ze słuzby uzdrowienia wewnętrznego „Ja jestem”.
Zapisy na modlitwę odbywać się będą na miejscu, na recepcji.

PLAN KONFERENCJI Kolorów Życia:

17 marca, Piątek
18:30 Uwielbienie i I Sesja z modlitwą

18 marca, Sobota
9:15 – 9:45 Rejestracja
9:45 – 10:30 Uwielbienie
10:30 – 11:15 II Sesja
11:30 – 12:30 III Sesja
12:30 – 13:00 Przerwa
13:00 – 14:30 Sesje Warsztatowe
14:30 – 15:30 Przerwa obiadowa
15:30 – 16.00 Uwielbienie
16:00 – 17:00 IV Sesja
17:00 – 18:30 Modlitwa i posługa prorocza

PODCZAS KONFERENCJI NIE ZAPEWNIAMY OPIEKI NAD DZIEĆMI !!!

Więcej na temat konferencji oraz bieżące informacje na stronie wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1840243389553582/